Yard. Doç. Dr. Özcan Şenmevsim

1 (1)

Doktorumuz Yard. Doç. Dr. Özcan Şenmevsim

Merkezimizin medikal estetik doktoru ve genel koordinatörü Yard. Doç. Dr. Özcan Şenmevsim Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezuniyeti sonrası Hacettepe Üniversitesi’nde iki yıl Beyin Cerrahisi ihtisası yapmıştır. Ardından Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde 4 yıl süreyle Nükleer Tıp eğitimi almış olup bu alanda araştırma çalışmalarına katılmış, araştırma çalışmalarını Bonn (Almanya) ve Seul’de (Kore) devam ettirmiştir. Dr Özcan Şenmevsim Acıbadem Hastanesi, Şafak Hastanesi, Memorial Hastanesi, Gaziosmanpaşa Yeni Yüzyıl Üniversite Hastanesi gibi hastanelerde görev almıştır.  

Daha sonra Medikal Estetik alanına yönelen ve bu alanın eğitimini alan Dr Özcan Şenmevsim, alandaki yetkinliğini Milano, Atina, Bonn gibi çeşitli Avrupa şehirlerinde katıldığı eğitimlerle geliştirmiştir. Özellikle Atina’da örümcek ağı estetiği konusunda özel eğitim almıştır. Uzman doktor olarak farklı alanlarda yirmi yılın üzerinde bir deneyime ve araştırma birikimine sahip olan Dr Özcan Şenmevsim Medikal Estetik alanında dört yıllık bir deneyime sahiptir.

Dr Özcan Şenmevsim halen Bilgi Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak çalışmakta ve Tıbbi Görüntüleme alanında dersler vermektedir.

img